O nas

Reprotechnika WrocławDrukarnia internetowa Reprotechnika24 należy do wrocławskiej drukarni cyfrowej Reprotechnika Wrocław Sp. z o.o.
  
Na rynku usług poligraficznych działamy już prawie dwadzieścia lat. Firma zatrudnia killkanaście osób. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstawami z branży poligraficznej.

Po co stworzyliśmy ten system?

Reprotechnika24 to poligrafia na wyciągniecie ręki, kliknięcie myszką - chcemy dać Ci możliwość skorzystania z naszych usług bez konieczności wychodzenia z biura czy z domu.

Reprotechnika24  jest korzystnym rozwiązanie dla każdego: profesjonalisty projektującego samodzielnie  i osoby nie posiadającej doświadczenia w poligrafii i projektowaniu, rzadko korzystającej z usług firm poligraficznych.

Dzięki systemowi Web2Print, krok po kroku, nawet amator może zaprojektować i wydrukować kilkudziesiąt wizytówek lub ulotek. Profesjonalny grafik komputerowy może przesłać własny projekt wybierając jeden z kilkudziesięciu produktów poligraficznych.

Nasz asortymet to: wizytówki, koperty, papier firmowy, pocztówki, zaproszenia, ulotki, plakaty, foldery i wiele więcej...

Za darmo możesz użyć jeden z kilkuset szablonów znajdujących się na naszej stronie - dostosuj szablon do swoich potrzeb, uzupełnij potrzebne dane - a my to wydrukujemy.

Jeżeli  ten pomysł do Ciebie przemawia, obejrzyj naszą stronę, przeglądnij szablony, zrób próbny wydruk pdf  i wyślij zlecenie.

Jeżeli wolisz korzystać z naszych usług tak jak dawniej to nadal Cię zapraszamy do naszej siedziby przy ul.Piłsudskiego23 we Wrocławiu. Cały czas działa nasz System Obsługi Klienta Online na stronie www.reprotechnika.pl. Tu wystarczy tylko wysłać plik i dołączyć opis.

Wybór oczywiście należy do Ciebie:

 

Reprotechnika24