Najczęściej zadawane pytania

Powrót do góry

Jak korzystać ze strony?

Reprotechnika24 to system web2print, który stworzyliśmy po to aby ułatwić Klientom korzystanie z naszych usług.

  1. Osoby nie znające się na poligrafii, korzystając z programu designer znajdującego się na stronie,  mogą wykonać projekt i od razu przesłać go do druku.
  2. Zaawansowanie designerzy mogą przesyłać do druku pliki przygotowane w dowolnym programie graficznym wyeksportowane do formatu pdf.
Powrót do góry

Jakie są możliwości programu do projektowania znajdującego się na stronie?

Rozwiązanie web2print na Reprotechnika24.pl daje Ci pełną kontrolę nad projektem, możesz wybrać dowolny szablon, edytować go online i zlecić do druku. System przechowuje historię poprzednich zamówień co daje Ci możliwość ponowienia zlecenia w każdej chwili.

Powrót do góry

Co jest wliczone w koszt usługi?

  1. Korzystanie z designera znajdującego się na stronie,
  2. Wykorzystanie wybranego szablonu lub szablonów,
  3. Druk zgodny z wybraną specyfikacją,
  4. Pomoc techniczna.
Powrót do góry

Dlaczego szablony nie są dołączone do wszystkich produktów?

Na stronie znajduje się obecnie kilkadziesiąt produktów ale szablony są dołączone tylko do kilku z nich. Będziemy wprowadzać kolejne, takie jak etykiety adresowe, naklejki, katalogi, banery, kalendarze itp., ale z pewnymi ograniczeniami:

  1. Maksymalne wielkość projektu to A4 (210x297mm)
  2. Maksymalna wielkośc grafiki to 1500x1500 pikseli
Powrót do góry

Jak wysłać projekt do druku?

Istnieją trzy możliwości projektowania i dostosowywania produktu:
 


WYKONAJ Projekt opcja ta umożliwia samodzielne zaprojektowanie produktu online. Kliknij w tę ikonę, aby otworzyć studio projektowe i korzystać z wielu narzędzi do tworzenia własnych projektów.

 


PRZEŚLIJ Swój Plik: używając tej opcji, można przesyłać własne projekty w formacie jpg, jpeg, gif, png, eps, ai, pdf, psd, tif, tiff, zip i rar

 


PRZEGLĄDAJ Szablony - po kliknięciu w tę ikonę będzisz mógł przeglądać szablony przygotowane przez naszych grafików. Można je edytować i dostosować do własnych potrzeb. Do szablonu można dołączać własną grafikę i teksty.

Powrót do góry

Czy ceny podane na stronie są ostateczne? Jak mogę sprawdzić całkowity koszt usługi?

Tak, ceny podane na stronie są ostateczne i zawierają podatek VAT. Do zamówienia doliczamy koszty pakowania i przesyłki. Kalkulator na stronie pozwala na zapoznanie się z cennikiem opcji dodatkowych.

Powrót do góry

Czy można płacić kartą?

Niedługo nasz system będzie obsługiwany przez Paypal Pro. Proponujemy jednak aby wpłata należności za usługę następowała dopiero po zaakceptowaniu zlecenia przez naszych pracowników.

Powrót do góry

W jakim systemie kolorystycznym przygotowywać pliki?

Do druku wielkoformatowego (pigmentowego i lateksowego) pliki należy zapisywać w RGB, inne w CMYK-u. Wymagania dotyczące plików są podane w opisie każdego z produktów.

Powrót do góry

W jakiej rozdzielczości należy przygotowywać pliki?

300 dpi to standard dla druku offsetowego i cyfrowego. Wielkopowierzchniowe reklamy drukuje się w mniejszej rozdzielczości.